پوریاری دات کام

سرمایه گذاری ملکی در استان گیلان

گیلان، سرزمینی سبز و زیبا در شمال ایران است که به دلیل طبیعت بکر و جاذبه‌های گردشگری فراوان، همواره مورد توجه سرمایه‌گذاران ملکی بوده است. این استان با داشتن موقعیت جغرافیایی مناسب، دسترسی آسان به دریا و مرزهای بین ‌المللی، و همچنین منابع طبیعی غنی، پتانسیل بالایی برای سرمایه‌گذاری در بخش املاک دارد.

مجموعه پوریاری دات کام با هدف ارائه اطلاعات و مشاوره‌های تخصصی در زمینه سرمایه‌گذاری ملکی در این استان راه‌اندازی شده است. این سایت با بهره‌گیری از دانش و تجربه کارشناسان مجرب، به شما کمک می‌کند تا بهترین تصمیم را برای سرمایه‌گذاری خود بگیرید.

مشاوره سرمایه گذاری ملکی در گیلان

بی شک در کشور ما در هر شرایطی و در کنار هر شغل و تجارتی که مشغول به آن هستید سرمایه‌گذاری در حوزه ملک یکی از بهترین و مطمئن‌ترین سرمایه‌گذاری‌ها محسوب می‌شود؛ در ادامه به برخی از معایب و محاسن سرمایه‌گذاری ملکی خواهم پرداخت :

محاسن

آورده (رشد سرمایه) قابل توجه
قابلیت ایجاد ارزش افزوده
ریسک سرمایه گذاری بسیار پایین
حفظ ارزش ریالی سرمایه در هر شرایط اقتصادی

معایب

حداقل سرمایه اولیه چند صد میلیونی
گاهاً نقد شوندگی ضعیف
خواب سرمایه حداقل ۶ ماهه

قطعاً نکته مهم و حیاتی در این سرمایه گذاری انجام یک معامله دقیق و حساب شده می‌باشد که بنده و تیم خوبم در پوریاری دات کام آماده ارائه هر نوع مشاوره و همراهی شما عزیزان هستیم.

بهترین سرمایه گذاری های ملکی در استان گیلان

  • 1 - خرید و فروش زمین
  • 2 - ساخت ویلا
  • 3 - بازسازی (نوسازی)
  • 4 - پیش خرید آپارتمان و ویلا
  • 5 - اجاره روزانه ویلا

1- خرید و فروش زمین

یکی از بهترین و بی‌دردسرترین سرمایه گذاری ها در حوزه ملک قطعاً خرید و فروش زمین می‌باشد . در بحث خرید و فروش زمین سرمایه‌گذار می‌تواند با یک سرمایه اولیه زمینی خریداری نماید و پس از مدتی بدون هیچ کار اضافه ای همان زمین را با همان شرایط و البته با یک افزایش قیمت خوب زمین خود را به فروش برساند ؛ ضمن اینکه اگر فردی مورد وثوق و اطمینان داشته باشد می ‌تواند یک ارزش افزوده قابل توجهی ( مانند : دور دیوار کردن – قطعه بندی - دریافت پروانه ساخت - عملیات ساخت - دریافت سند و ... ) بر زمین ایجاد و بعد آن را برای واگذاری معرفی نماید در این قسمت می‌خواهم شما سرمایه‌گذار عزیز را با انواع کاربری‌هایی که برای زمین‌های استان گیلان تعریف شده‌اند آشنا کنم لازم به ذکر است که کاربری‌های متنوعی برای زمین‌های شهری و روستایی تعریف شده اند ( مانند: مسکونی، تجاری، باغی، تفریحی، آموزشی، صنعتی، خدماتی، شالیزار و ...) که بنده در این مقاله به مهم‌ترین آنها می‌پردازم :
زمین‌های خارج از محدوده طرح هادی
زمین‌های ملی و منابع طبیعی
زمین‌های داخل محدوده طرح هادی - که خود شامل زیر مجموعه‌های می‌باشد که عمدتاً عبارتند از :
  • الف) کاربری مسکونی
  • ب) کاربری باغی
  • ج) کاربری شالیزار (زراعی)
  • د) کاربری مختلط
غالب زمین‌هایی که در روستاهای استان گیلان داخل محدوده طرح هادی قرار دارند یکی از این سه نوع کاربری را شامل می‌شوند.
الف) زمین‌هایی با کاربری مسکونی

زمین‌هایی که کاربری مسکونی دارند قطعاً دارای ارزش و قابل ساخت هستند به طوری که شما با خرید یک زمین مسکونی قادر خواهید بود بلافاصله اقدام به دریافت پروانه ساخت نموده و ویلا یا آپارتمان خود را به صورت کاملاً قانونی ساخته و برای ساختمان خود پایان کار و سند هم دریافت نمایید؛ زمین‌های مسکونی کمتر یافت می‌شوند و معمولاً قیمت بالایی هم دارند

ب) زمین‌هایی با کاربری باغی

این زمین‌ها که در مواردی قابلیت تغییر کاربری به مسکونی را دارند و ضمناً در بازبینی‌هایی که معمولاً هر ۱۰ سال یک بار در روستاها انجام می‌شود شانس مسکونی شدن زمین‌های باغی بسیار بالا است ضمن اینکه این زمین‌ها را با قیمت مناسب تری نسبت به زمین‌های مسکونی می‌توان خریداری نمود.

ج) زمین‌هایی با کاربری شالیزار

زمین‌هایی با این نوع کاربری صرفاً جهت کشت محصولات زراعی تعیین و تعریف شده‌اند لذا در صورتی که قصد ساخت و ساز دارید هرگز به فکر خرید زمین زراعی نباشید البته در یک صورت زمین‌های زراعی هم دارای ارزش هستند و آن هم به این شکل که یک ویلا یا کلنگی خریداری کنید که بخشی از آن مسکونی و بخشی هم زمین زراعی باشد در این صورت شما می ‌توانید از قسمت زراعی آن به عنوان محوطه ویلای خود استفاده نمایید.

د) زمین هایی با کاربری مختلط

اگر قصد خرید زمین در روستاهای استان گیلان را داشته باشید قطعا موارد متعددی از زمین هایی دارای کاربری مختلط به شما پیشنهاد خواهد شد . زمین هایی با کاربری مختلط در واقع زمین هایی هستند که در قالب یک قطعه زمین اما متراژهای مختلف آن دارای کاربری های متفاوت باشند.
در نتیجه تجارت زمین (خرید و فروش زمین) می‌تواند یک سرمایه‌گذاری مطمئن و شیرین باشد. مخصوصاً در استان گیلان این استان سرسبز ، بی‌نظیر و بکر شمال ایران که پتانسیل کم نظیری برای سرمایه‌گذاری‌های ملکی در خود نهفته دارد.

2 - ساخت ویلا

در صورتی که سرمایه اولیه خوبی دارید یا زمین مسکونی در اختیار دارید می توانید به ساخت ویلا در استان گیلان فکر و برای آن برنامه‌ریزی کنید . یکی از محاسن این سرمایه‌گذاری (ساخت ویلا) این است که شما می‌توانید سرمایه خود را خُرد خُرد بیاورید و ساخت ویلا را انجام دهید و در نهایت بعد از اتمام پروژه ساخت ویلای خود ، هم درآمد قابل توجه از اجاره روزانه آن داشته باشید هم خودتان از ویلای خود لذت ببرید و هم به یک قیمت قابل توجهی روی فروش آن کار کنید.
بنده به اتفاق تیم خوبم در پوریاری دات کام در تمام مراحل این سرمایه‌گذاری در کنار شما خواهیم بود ؛ از خرید زمین گرفته تا دریافت پروانه ساخت - پروژه ساخت - دریافت امتیازات و پایان کار - مدیریت اجاره روزانه ویلا - دریافت سند تک برگ و در نهایت بحث فروش ویلا ؛
جهت کسب اطلاعات تکمیلی و دریافت مشاوره رایگان در این خصوص با ما در پوریاری دات کام تماس بگیرید.

3 - بازسازی (نوسازی)

یکی دیگر از سرمایه‌گذاری‌های شیرین و دلچسب در حوزه ملک در استان گیلان خرید ویلاهای کلنگی می‌باشد که هم امتیازات کامل را دارد و هم دردسرهای اداری بحث ساخت را ندارد و به راحتی می‌توان با یک طراحی حرفه‌ای و تیم بازسازی مجرب یک ویلای لوکس یا فرالوکس را خلق کرد ؛ از محاسن این نوع سرمایه‌گذاری دردسرهای بسیار کم به لحاظ امور اداری و خواب کم سرمایه شما نسبت به سایر سرمایه‌گذاری‌ها می‌توان برشمرد .
پوریاری دات کام با یک تیم حرفه‌ای و مجرب در کوتاه‌ترین زمان و به بهترین شکل ممکن در بازسازی این نوع ملک‌های کلنگی در کنار شما سرمایه‌گذار محترم خواهند بود.

4 - پیش خرید آپارتمان و ویلا

از سرمایه‌گذاری‌هایی که می‌تواند در لوکیشن‌های خوب رشت برای شما جذاب باشد ، پیش خرید آپارتمان و ویلا است . برای پیش خرید آپارتمان در مناطقی مانند ( گلسار - معلم – منظریه و ...) و برای پیش خرید ویلا (در روستاهای اطراف شهر رشت) به دلیل دسترسی خوب به مرکز شهر و حتی شهرهای جنگلی و ساحلی که معمولاً بسیار خوش فروش و دارای اقبال هستند ارزش سرمایه‌گذاری به صورت پیش خرید را دارند؛ به هر حال شما در پیش خرید یک واحد اولاً قیمت هر متر مربع آن واحد از قیمت روز آن منطقه کمتر محاسبه می‌شود، دوماً شما بخشی از قیمت تمام شده بین ۳۰ تا ۵۰ درصد بسته به توافق با سازنده پرداخت می‌کنید و مابقی هم در طول معمولاً ۱۸ تا ۲۴ ماه و در نهایت پس از تحویل قیمت آپارتمان یا ویلای شما به روز محاسبه و ارزش گذاری می‌شود .
لذا ما در پوریاری دات کام در بحث پیش خرید آپارتمان و ویلا در شهر رشت به عنوان معرف فرصت های سرمایه گذاری و مشاوره خرید و فروش از صفر تا ۱۰۰ در کنار شما هستیم.

5 - اجاره روزانه ویلا

اجاره روزانه ویلا به عنوان یک سرمایه‌گذاری و تجارت مستقل محسوب می‌شود که متاسفانه مشاهده می‌شود که این بحث مغفول واقع شده است ؛ در عمل و با تجربه‌ای که در این حوزه دارم خدمتتان عرض می‌کنم که اجاره روزانه ویلا در استان گیلان یک تجارت کاملاً مستقل ، درجه یک و با آورده بسیار خوب می‌باشد ؛ در نظر بگیرید با خرید یک زمین مسکونی ، باغی و حتی زمین هایی با کاربری مختلط می توانید ویلاهایی با مساحت‌های مختلف در آن ایجاد نمایید و از اجاره روزانه آنها درآمد هنگفتی کسب کنید .
تیم ما در پوریاری دات کام به عنوان مدیریت بحث اجاره ویلاهای شما به صورت کاملاً حرفه‌ای و با تجربه در کنار شما خواهند بود.